Banka Hesap Numaralarımız

0422 326 17 13

info@malatyadezenfektan.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

Hedefimiz daha kaliteli hizmet, güven ve % 100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Sürekli eğitim ve dünya teknolojisini takip etmek Sektörel öncülük ve rekabeti sağlamak Kurumsal varlığı ve programları geliştirmek Kalite sistemi kurma ve verimliliği arttırmak Ekip ruhu oluşturma, profesyonel yaklaşım Uygulamalarda mevzuat ve sisteme uymak En iyi ve doğru ekipmanı kullanmak Üst düzey kontrol, değerlendirme ve belgelemek Çevrecilik, hijyen ve sanitasyona riayet etmek İnsanlara ve evcil hayvanlara zarar vermeyen ilaçlama Konusunda uzman ilaçlama operatörleri En az toksit madde kullanarak en yüksek verim Sorun bitene kadar mücadeleye devam Beklenmedik durumdaki sorunlarınıza en kısa zamanda müdahale Çalışmanızı aksatmadan sunulan profesyonel hizmet.

vision

MİSYONUMUZ

Çevrenin ve toplumun sağlığını koruyacak ilaçlama, haşere mücadelesi, temizlik- hijyen hizmetlerinin geliştirilmesi ve uygulanması yoluyla çevresel ve toplumsal fayda sağlmak ve fark yaratmaktır.

vision

VİZYONUMUZ

Farklı sektörlerden oluşan tüm müşterilerimizin memnuniyeti ile yola çıkarak faaliyet alanımızla ilgili her türlü yeniliği yakından takip edip kendimizi sürekli geliştirmek ve bu şekilde sektörünün öncü firması haline gelmektir.

DEVAMI


Sera ilaçlama Şirketi olarak ilaçlama sektöründe uzun yıllardır yürüyen haşere, uçan haşere, kemirgenler olmak üzere bütün zararlılara karşı hizmet vermektedir. Çalışan ekip kadromuz işini bilen, disiplinli ve profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır; ayrıca çalışanlarımız sürekli kurum içi eğitimlere tabi tutularak sektördeki tüm gelişme ve yenilikleri işlerine yansıtmaktadırlar.
İlaçlamalarda kullanılan ekipmanlar son teknoloji ile geliştirilmiş ve modern ekipmanlardan oluşur.
Şirketimiz TC Sağlık Bakanlığı ruhsatlı olup İlaçlamalarda kullanılan ilaçlarımız Bakanlık ve WHO(Dünya Sağlık Örgütü)tarafından onaylanmış, İnsan Sağlığı üzerinde olumsuz hiçbir etkisi olmayan Dünya Lideri Sumitomo’ nun ilaçlarıdır. 
Sera İlaçlama Şirketi olarak Müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden bölgenin ve Malatya’nın bütün semtlerine,köylerine 7 gün 24 saat kaliteli, ekonomik ve garantili hizmet veriyoruz.

İlaçlama Alanlarımızdan Bazıları : Ev İlaçlama-Daire İlaçlama-Otel İlaçlama-Bina İlaçlama-Apartman İlaçlama-Bahçe İlaçlama-Ofis İlaçlama-Bodrum İlaçlama-Büro İlaçlama-İş Hanı İlaçlama-Market İlaçlama 

Bizi Arayın 0422 326 17 13

Bizi Arayın 0422 326 17 13

Dabakhane Mahallesi, Turgut Temelli Cd. No:20, 44100 Malatya - Malatya / TÜRKİYE
0422 326 17 13
0533 778 85 86
info@malatyadezenfektan.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

SERA DEZENFEKTAN | DEZENFEKTASYON İLAÇLAMA HİZMETLERİ

Copyright © 2020 Sera İlaçlama | Zehirlemeden İlaçlıyoruz | 0422 326 17 13

E-BÜLTEN ABONELİĞİ